Úvodní stranaSlužbyIndividuální dovoz

Individuální dovoz

Máte zcela jasnou představu o modelu, který ale v naší nabídce není nebo jste si vybrali vůz v zahraničí a chtěli byste si jej nechat dovézt? V těchto případech nabízíme službu individuálního dovozu automobilu.


Kontaktujte prosím našeho prodejce a sdělte mu přesnou představu a požadavky, který na vůz máte. tzn nejen značku a model, ale i barvu, výbavu, stáří apod. nebo kontaktní údaje na vybraný vůz v zahraničí.


V případě již vybraného vozu v zahraničí, Vám připravíme nabídku na individuální dovoz a seznámíme vás s konkrétním postupem při dovozu.


Při zadání Vašich požadavků na automobil sestavíme nabídku vozů aktuálně dostupných na trhu.


Konkrétní dobu dovozu Vám vždy sdělíme u každé objednávky. U všech dovozů z USA garantujeme dodání vozu nejpozději do 3 měsíců a z Evropy nejpozději do 1 měsíce od data rezervace. Vždy záleží na místě, kde se vůz nachází.


Abychom si byli jisti, že vůz je opravdu v nejvyšší možné kvalitě, probíhá ještě před samotnou koupí vozu důkladná technická prohlídka, která odhalí případně možné skryté vady. Jsme proto schopni zaručit, že vůz, který pro Vás dovážíme, odpovídá plně popisovanému stavu v naší nabídce. V případě vozů z USA je k dispozici samozřejmě i certifikát historie od CARFAX www.carfax.com.


VCARS pro Vás vždy zajistí kompletní servis dodání vozu, který zahrnuje rezervaci vozu, jeho koupi, důkladnou technickou prohlídku, přepravu do ČR, pojištění, příp. homologaci a STK. Automobil je pro vás vždy připravený k okamžitému použití.