KALKULACE
DOVOZ VAŠEHO
VOZU SPOČÍTAT
HLÍDAT EMAILEM
NABÍDKU
VOZŮ HLÍDAT

Garance

Základní garance při nákupu

Automobily, které nabízíme, se vyznačují tím, že u nich nedošlo k přetáčení tachometru. U vozů dovezených z USA se jedná většinou o automobily, které nikdy nejezdily na sněhu nebo po silnicích ošetřených technickou solí. Všechny tyto skutečnosti zaručují, že se jedná o vozy v perfektním technickém stavu.

V naší nabídce naleznete jak nové automobily se zárukou od výrobce, tak i starší vozy, na které se již tato záruka nevztahuje. Jako prodejce poskytujeme u každého vozu záruku na skryté vady, garantujeme jeho původ a historii, a to i u vozidel dovezených z USA.

Zde se používá systém CARFAX (www.carfax.com), který můžeme považovat za americkou verzi evropských servisních knížek. Díky výpisům z tohoto systému získáte přehled o majitelích vozu, najetých kilometrech, datu a obsahu prováděných servisů apod.

 

Další možnosti prověření prodávaných automobilů

Naším hlavním cílem je spokojenost našich zákazníků. I proto si na našich stránkách můžete ověřit, zda automobil není v pátrání policie v ČR i v zahraničí, případně, zda není vůz předmětem leasingu či úvěrové smlouvy.
Níže naleznete odkazy, na kterých je možné si ještě před nákupem původ vozidel ověřit.

CARDETECT

Na stránkách certifikované společnosti  CARDETECT http://cardetect.cz/ si můžete ZDARMA prověřit VIN každého automobilu (zda je veden v databázi policie nebo případně u leasingové společnosti).

CEBIA

Cebia působí již 20 let na trhu v oblasti prověřování původu a historie vozidel. Společnost nabízí možnost fyzického prověření VIN a dalších prověřovacích testů (více viz http://www.cebia.cz/).