KALKULACE
DOVOZ VAŠEHO
VOZU SPOČÍTAT
HLÍDAT EMAILEM
NABÍDKU
VOZŮ HLÍDAT

Dodge Nitro

Rádi bychom Vám představili novinku v naší nabídce – Dodge Nitro. Přestože je tento vůz dostupný na evropském trhu už od roku 2007, je stále řazen mezi speciality z USA. 

Možná je to vzhledem, který se tomu evropskému silně vymyká. Maska vozu budí respekt, zvlášť pokud je kombinovaná s chromem (jako v našem případě).  Dodge Nitro není možné jen tak snadno přehlédnout. Možná je to  i díky svým rozměrů – je 4,5m dlouhé a 1,75 cm vysoké  a váží bezmála dvě tuny.  Takže je jasné, že tohle „autíčko“  působí na silnicích pěkný rozruch.

Trumfem v kapse našeho vozu v nabídce je bezpochyby výbava. Nás nejvíce zaujalo příjemné vyhřívání předních sedadel, užitečné vyhřívání zrcátek, elektronicky polohovatelná sedadla, televize, DVD přehrávač, parkovací asistent, střešní okno, tónovaná skla, litá kola  a  pohon 4x4 .

Námi nabízený model je dostupný s automatickou převodovkou a 2,8 litrovým čtyřválcovým turbodieselem s výkonem 130 kW, který nemá problém pořádně rozhýbat dvoutunové Nitro. Průměrná spotřeba se pohybuje kolem 10 -11 litrů.

Zablácenou polní cestu nebo zasněženou silnici na horskou chatu nebude problém s tímto autem snadnou zvládnout. Pokud chcete navíc zajímavý a neotřelý vzhled, komfort a dobrou cenu  ( v naší nabídce již za 399 000 Kč s DPH) je pro vás Doge Nitro jednoznačně dobrou volbou.