KALKULACE
DOVOZ VAŠEHO
VOZU SPOČÍTAT
HLÍDAT EMAILEM
NABÍDKU
VOZŮ HLÍDAT

Cadillac Escalade

V současné době je na cestě k nám další SUV, které bychom vám nyní rádi krátce představili.
 
 Kdybyste se zeptali kteréhokoli Američana, o jaké SUV se jedná, tak by vám s největší pravděpodobností odpověděl zcela správně – je to Cadillac Escalade.  A to z mnoha důvodů. Mohou tím být jeho rozměry, díky nimž se řidič může považovat za krále silnic. Dále také výbava, v níž je Cadillac velmi známý a je považován za vrchol luxusu, ale patří sem i bezpečnost a mnoho dalších faktorů.
 
Tento překrásný americký koráb pohání motor V8 o objemu 6,2l a o síle až 409 koní (301 kW) při 5 700 otáčkách. Proto nemá problém s odpichem a z nuly na sto to rozpálí za 6.8 sekundy.
Někteří z vás mohou namítnout, že je to hodně, ale musíme si uvědomit, že toto auto váží skoro jako malý náklaďák a jeho pyšný majitel může být rád, že mu stačí řidičský průkaz kategorie B.
Ručička tachometru se zasekne na 170 km/h, což není moc, ale požitku z jízdy to rozhodně nebrání. A spotřeba? Na velikost motoru tohoto vozu je to na dálnici průměrně jen 12l/100km.

Escalade nepatří pouze  mezi SUV do terénu, ale jeho hlavní předností je vysoké pohodlí, a to zejména na velké vzdálenosti. Díky možnosti rozšíření sedaček až na 7 míst se vám do něj vejde celá vaše rodina.
O pohodlí na cestách se stará čtveřice elektronických tlumičů a elektronická kontrola trakce Stabili Trak. Tato funkce vás snadno zbaví pocitu, že cestujete dlouho.

Pro více pohodlí i pro náročné zákazníky nabízí navíc i další zajímavé vybavení jako například elektrické posouvání pedálů, kožená sedadla, parkovací asistent, luxusní audio systém, vyhřívaný volant a ještě mnohem víc. Pasažérům na zadních sedadlech poslouží dvě zabudované DVD obrazovky se sluchátky.
 
Zkrátka a jasně, toto americké SUV je vhodné nejen pro všechny nadšence amerických vozidel, ale i ty, kteří si rádi dopřejí luxus, pohodlí a komfort.